Hakkımızda

Biz Kimiz?

NERO Endüstri, Türkiye’nin önde gelen yangın güvenliği ve enerji çözümleri sağlayıcısıdır. Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren şirketimiz, geniş bir ürün yelpazesi ve 250’den fazla uzman personeli ile endüstriyel sektörlerde mükemmel hizmet sunmaktadır.

Enerji jeneratörleri konusundaki uzmanlığımız, işletmelerin kesintisiz güç sağlama ve acil durumlar için hazır olma ihtiyaçlarını karşılar. 1 kVA’dan 2000 kVA’ya kadar geniş bir yelpazede özelleştirilebilir jeneratörler üretiyoruz. Bu jeneratörler, veri merkezleri, sağlık sektörü ve daha birçok kritik alanda iş sürekliliğini sağlamak için güvenilir bir çözüm sunar.

NERO Endüstri olarak, sadece işletmelerin ihtiyaçlarına odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda çevre dostu teknolojilere ve sürdürülebilir çözümlere olan bağlılığımızı da yansıtıyoruz. Müşterilerimize özel gereksinimlerine uygun çözümler sunarak, başarılarını artırıyoruz.

250’den fazla uzman personelimiz, Ankara’da merkez ofisimizde ve saha ekiplerimizde sizlere hizmet sunmaktadır. Profesyonel yaklaşımımız ve mükemmel müşteri hizmeti anlayışımız sayesinde, NERO Endüstri olarak işletmelerin yangın güvenliği ve enerji ihtiyaçlarını güvence altına alıyoruz.

ISO9001 – AS9100 STANDARTLARINDA ÜRETİM

ISO9001 ve AS9100 standartlarına uygun tasarım, üretim, izleme, kontrol ve iyileştirme yöntemlerini kalite mühendislik ve test altyapısı ile birleştirerek, küresel rakipleriyle başarılı bir şekilde rekabet etmekte ve sektörün dünya liderleriyle birlikte seçkin projelere imza atmaktadır.

tr_TRTurkish